Na deževno sredo, 2. oktobra, se je v naši domači športni dvorani Green Steel odvilo področno prvenstvo v nogometu za starejše učence po zaslugi zelo uspešnih nastopov naših nogometašev v predhodnih turnirjih. Tudi tokrat niso razočarali. Še več, ob bučni in srčni podpori s tribun, kjer so navijali številni učenci, starši, učitelji in šolska plesna skupina; so naši učenci odigrali izjemno – na domačem parketu so postali področni prvaki v nogometu. S tem so si priigrali tudi vstopnico na četrtfinale državnega prvenstva osnovnih šol. Že prvo tekmo, ki so jo odigrali proti OŠ Rogaška Slatina, so pokazali odlično igro in gladko zmagali s 4:0, nato pa s kar 8:1 premagali še OŠ ob Dravinji. Tekmovanje v naši športni dvorani je popestrila šolska plesna skupina, ki je vmes med posameznimi tekmami zazibala gledalce in tekmovalce v španskih ritmih. Čestitke našim učencem nogometašem in zahvala vsem navijačem. Držimo pesti za njih na državnem prvenstvu.