Rezervacija popoldanskih govorilnih ur
Popoldanske govorilne ure bodo potekale v živo. Starši se bodo predhodno naročili v aplikaciji Bookings. Rezervacije so možne do 7 dni pred izbranim terminom.
Na šoli Štore bodo potekale popoldanske govorilne ure vsak 1. torek v mesecu ob 16.00.
V novembru bodo popoldanske govorilne ure:
– v torek, 7. 11. 2023 in
– v torek, 28. 11. 2023 (NOVOLETNI BAZAR).
Na šoli Kompole bodo potekale popoldanske govorilne ure vsak 1. četrtek v mesecu ob 16.00.
Popoldanskih govorilnih ur ne bo: septembra 2023, decembra 2023, februarja 2024 in junija 2024.
DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2023/24
RAZREDNA STOPNJA
razred/za koga | Učitelj |
Čas govorilnih ur dan ura od – do |
PROSTOR | ||
1. a | Andreja Šuster | četrtek | 8.55–9.40 | učilnica 7(TJA 1.triada) | |
1. b | Aleksandra Kovačič | četrtek | 7.50–8.35 | učilnica 1.B | |
2. a | Maja Plevnik | torek | 9.45–10.30 | kabinet 1.triada | |
2. b | Anja Voga | torek | 7.50–8.30 | kabinet 1.triada | |
3. a | Mateja Turinek | torek | 10.30–11.20 | kabinet 1.triada | |
3. b | Simona Urisk | torek | 8.55–9.40 | kabinet 1.triada | |
4. a | Tatjana Mravlak | ponedeljek | 10.35–11.20 | učilnica 4.a | |
4. b | Marjeta Krajnc | torek | 7.50–8.30 | učilnica 4.b | |
5. a | Irena Kavka | torek | 9.00–9.40 | učilnica 5.a | |
5. b | Leonida Močivnik | ponedeljek | 9.45–10.30 | učilnica 5.b | |
5. c | Anka Frece | ponedeljek | 8.55–9.40 | učilnica 5.c | |
2. učit. 1. r. | Mateja Kovče | sreda | 12.15–13.00 | kabinet 1.triada | |
PB 1. r. | Marija Obreza | četrtek | 10.35–11.20 | kabinet 1.triada | |
PB 2. r. | Kobale Janja | torek | 10.35–11.20 | zbornica | |
PB 3. r. | Brigita Šinkovec | torek | 9.45–10.30 | zbornica | |
PB 4. r.+ŠPO | Petra Bobek | petek | 10.35–11.20 | zbornica | |
PB 5. r. | Mojca Krajnc | torek | 11.25–12.10 | zbornica | |
spec. pedag. | Martina Rezar | po dogovoru | kabinet 3. nadstropje | ||
TJA 1.-3.r. | Maja Lokmić | četrtek | 11.25–12.10 | učilnica 7 (TJA 1. triada) | |
1., 2.r. Kompole | Gracija Rossi | ponedeljek | 11.25–12.10 | zbornica Kompole | |
3.r. Kompole | Alenka Rezar | ponedeljek | 8.55–9.40 | zbornica Kompole | |
2. učit. 1.r. Kompole | Hana Klakočer | četrtek | 8.55–9.40 | zbornica Kompole | |
TJA 1.–3.r. Kompole | Maja Lokmić | ponedeljek | 9.45–10.30 | zbornica Kompole | |
PB Kompole | Veronika Gračner | petek | 11.25–12.10 | zbornica Kompole |
PREDMETNA STOPNJA
razred+predmet | Učitelj |
Čas govorilnih ur dan ura od-do |
PROSTOR | |
6. a + SLJ | Petra Bergnat | četrtek | 9.45–10.30 | učilnica SLJ 3 |
6. b + KEM, NAR | Branka Bajc | ponedeljek | 8.40–9.25 | učilnica KEM |
7. a + BIO | Maja Korošec | torek | 9.45–10.30 | učilnica BIO |
7. b + ŠPO | Maja Berčon | sreda | 9.45–10.30 | zbornica |
8. a + ZGO, DKE, NEM | Barbara Žlender | petek | 8.40–9.25 | učilnica ZGO |
8. b + TJA | Kornelija Jagodič | četrtek | 11.25–12.10 | učilnica TJA 3 |
9. a + SLJ | Barbara Štimulak | četrtek | 7.50–8.35 | učilnica SLJ 1 |
9. b + GEO, TJA | Manica Doberšek | sreda | 7.50–8.35 | učilnica GEO |
TIT, FIZ | Čokl Janez | torek | 8.40–9.25 | kabinet TIT |
ROID | Matija Pačnik | torek | 10.35–11.20 | učilnica RAČ |
8.b + ŠPO | Klemen Kotnik | četrtek | 10.35–11.20 | zbornica |
FIZ, MAT | Levec Marjan | petek | 9.45–10.30 | učilnica FIZ |
MAT | Zorko Irena | petek | 9.45–10.30 | učilnica MAT 1 |
MAT | Anita Peršuh | sreda | 7.50–8.35 | pisarna pri zbornici |
LUM | Urška Babuder | sreda | 9.45-10.30 | učilnica LUM |
GUM | Maja Srebočan | petek | 7.50–8.35 | zbornica |
SLJ, TJA | Dušica Doberšek | ponedeljek | 8.45–9.25 | zbornica |
TJA | Mateja Rožič | torek | 10.35–11.20 | učilnica TJA 1 |
knjižnica | Vida Saksida | sreda | 9.45–10.30 | knjižnica |