Približuje se čarobni december in z njim novoletni bazar, ki ga bomo na šoli priredili v torek, 3. 12. 2019. Pričetek bazarja bo ob 15.30 v veliki telovadnici, ob 16.00 pa ste vabljeni na kulturno prireditev v malo telovadnico. Govorilne ure bodo za vse ob 17.00.

Na šoli že potekajo ustvarjalne delavnice, kjer izpod rok učencev nastajajo različni izdelki. S prispevki v zameno za izdelek pomembno prispevate v šolski sklad, ki deluje na šoli in od koder se sofinancirajo nadstandardni programi, nakup nadstandardne opreme in učil, sofinancira se program za nadarjene učence, učence se lahko nagradi za izjemne dosežke. Pomagamo lahko tudi socialno ogroženim družinam. Novoletni bazar prinaša tudi kakšno zanimivo novost.

Vljudno vabljeni.